Hurtownia turbowent dachowy nasada kominowa

Turbowent kominowy wentylacyjny nasada kominowa

Nasze wieloletnie doświadczenie bogaty asortyment produktów wentylacyjnych zwłaszcza nasad turbowent oraz wysoka jakość i trwałość wyrobów pozwoliła nam uruchomić hurtownię.  Możesz zostać dystrybutorem naszych produktów. Cechują nas szybkie i terminowe dostawy oraz wysokoiej jakości produkty oraz lastyczne warunki współpracy.

Oferujemy nasady turbowent kominowy dachowy wentylacyjny – zakupy hurtowe promocja kup 8 sztuk w dobrej cenie.

turbowent

Obrotowa nasada kominowa TURBOWENT to urządzenie wykorzystujące siłę wiatru do zwiększania ciągu kominowego. Turbina nasady zawsze obraca się w jedną i tę samą stronę niezależnie od kierunku, rodzaju i siły wiatru. Nasada przeznaczona do montażu na wylotach kominowych wentylacji grawitacyjnej, szczególnie w budownictwie jedno i wielorodzinnym.

Zastosowanie:

– wspomaganie wentylacji grawitacyjnej wywiewnej,
– w przypadku występowania zawirowań powietrza na wylocie komina,
– przy niekorzystnej konfiguracji terenu, silnych i częstych wiatrach (II i III strefa obciążenia wiatrem),
– kiedy brak ustabilozowanego ciągu kominowego lub gdy jest on za mały

Nasada jest przeznaczona do montażu na przewodach wentylacyjnych, nie należy jej stosować dla kotłów gazowych, opalanych drewnem lub węglem.

Komentowanie jest wyłączone.

  • Nasady kominowe rotowent

    nasady kominoweUniwersalna nasada kominowa strażak jest to urządzeniem korzystające w działaniu z wiatru. Efektem zastosowania nasady kominowej strażak jest widoczne wzmocnienie ciągu kominowego. Strażak zawsze kieruje wylot nasady po przeciwnej stronie wiejącego wiatru, czyli zapobiega cofaniu się spalin. Nasadę strażak można montować zarówno na wylotach kominów wentylacyjnych jak też spalinowych.